Z rozhovoru šéfa PEnTY vieme, že sa snaží vplývať na média, ktoré vlastní Trend PLuS 7 d

Autor: Ján Mrva | 25.3.2019 o 0:00 | (upravené 26.3.2019 o 9:39) Karma článku: 4,08 | Prečítané:  1719x

Malo by nás veľmi zneistiť to čo sa uvádza v článku, že šéf Penty pomáhal p.K......, ale aj iným podnikateľom či politikom svojim vplyvom ako hovorí v ich médiách Tr..e a Plus 7 dní a asi aj inom

Krátko po prečítaní článku s šéfom Pe.ty píšem tieto krátke postrehy.

VEĽMI ZLÉ správy z rozhovoru s šéfom Pe.ty vyšli na svetlo sveta a asi v svetle ako chcel on.

Mňa ten pán vôbec nepresvedčil čo sa týka smsky s p.K....? Mám pocit, že to odkľáňa akože na prípad Markíza, ale nedáva to zmysel a kedže mu písal p. K...,  že "robí na oddr...ní ču..ka" a budú  sa o tom baviť osobne tak sa asi aj osobne bavili a nie na 95%-99% ako si myslí on v článku tak neisto. Prečo by mu  p.K.... písal o niečom čo s ním nesúvisí a malo by ísť o prípad objednania vraždy na konateľku TV Mar.íza  kamarátom p.K.... bývalým ministrom p.R..., ktorý nemal s šéfom Pe.Ty nič spoločné.

Vás to presvedčilo?

Veď nám je všetkým v krajine jasné, že pán K.... je schopný sa vyhrážať aj guľkou do hlavy ako to spravil v prípade p. Kvas.icu či vyhrážanie sa poslancovi Ra....., že ho zrazí auto na základe, ktorého dostal p. Ra..... aj ochranku. Teda neobstojí, že p. K ...nejde za hranicu a že pomyselnú hranice už predtým neprekročil ako uvádza šéf Pe.Ty v rozhovore.

Teda logicky predpokladám, že ho malo osobne veľmi zaujímať koho konkrétne chce pán K....  "oddr...ť" kedže aj odpísal, že si to povedia osobne. Takéto smsky nedostáva človek každý deň, teda väčšina populácie ani raz v živote. Či on p. H....  si myslí, že je to bežné? My ostatní asi určite nie.     

Ešte by nás malo veľmi zneistiť to čo sa uvádza p.H...... v článku, že pomáhal p.K..., ale aj iným podnikateľom či politikom svojim vplyvom ako hovorí v  našich médiách Tr..e a Plus 7 dní a asi aj inom čo je podľa mňa vplyv vlastníka na média, ktoré vlastní. 

  https://www.aktuality.sk/clanok/678387/hascak-z-penty-exkluzivne-o-kuciakovej-vrazde-kocnerovych-esemeskach-aj-nahravkach-gorily/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Oravčanov hanili za svadby, teraz sú vzorom. A poďakujte vojakom, znelo z každej dediny

Celoštátne testovanie ohrozuje neistá ochota zdravotníkov.

Komentár šéfredaktorky Beaty Balogovej

Vďaka patrí zodpovedným, ale to najťažšie nás len čaká

V tieto dni neplatia kategórie politickej odmeny alebo odplaty.

Prvá západná krajina, ktorá sa pokúša plošne testovať, píšu o Slovensku

Netreba odhaliť každého pozitívneho, vysvetľuje odborník.


Už ste čítali?